KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14765247
nr 1476 5247
Jens Mathisen
(1926-2003), Norge
Oljemålning, Signerad, daterad 71. Olja på pannå, 25x29 cm, yttermått inklusive ram: 31x36 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:30:22
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Jens Mathisen
Läs mer om Jens Mathisen